Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2018 » Січень » 4 » Спортивні змагання для школярів під час зимових канікул
21:22
Спортивні змагання для школярів під час зимових канікул

28 грудня, під час зимових канікул, у нашій школі пройшов внутрішньошкільний новорічний турнір з баскетболу. На ігрове поле позмагатися за титул переможця вийшли учнівські команди 8-10 класів.

Турнір проходив у захоплюючій атмосфері. Команди відіграли за коловою схемою низку матчів. Після напружених ігор були визначені переможці. Ними стали дев’ятикласники на чолі з капітаном Владиславом Конозом. Друге місце виборола команда 8-го класу (капітан Андрій Куц), залишивши позаду команду 10-го класу (капітан Микола Прадун), в яких наразі – III результат.

Слідкуючи за грою, можна сказати, що для учасників змагань баскетбол – не просто гра. Кожна команда полишала зал, повна позитивних емоцій, бо головне - не перемога, а участь.

Тижнем потому школа знову стала ареною спортивних баталій. 3 січня тут відбувся внутрішньо шкільний різдвяний командний турнір з настільного тенісу, в якому взяли участь 5 команд. Спортивні колективи 7-11 класів зібралися за двома тенісними столами, показавши цікаву, захоплюючу гру та продемонструвавши жагу до перемоги. Цього разу фортуна знову була на боці дев’ятикласників. І хоча вони набрали однакову кількість балів з командою 8-го класу, за результатами особистих зустрічей перемога дісталася саме їм. Відповідно восьмикласники були другими. Третє призове місце виборола спортивна команда 7-го класу. А вже 5 січня за тенісними столами знову зберуться поціновувачі цього виду спорту на змагання, які визначать переможців особистого заліку.